Jak pożyczać?

Drogi Użytkowniku!

W naszym serwisie sam ustalasz jaką kwotę chcesz pożyczyć, na jaki okres oraz jaki chcesz ponieść koszt. Dostarczamy narzędzie, które zawiera funkcjonalności umożliwiające Ci rejestrację i korzystanie z naszego serwisu. Z naszego serwisu możesz korzystać 7 dni w tygodniu 24/h. Posiadamy produkty takie jak:
- Pożyczka gotówkowa
- Wakacje Pożyczkowe – jest to produkt, który charakteryzuje się tym, że masz możliwość spłaty pożyczki jednorazowo po upływie np. 4 miesięcy. W produkcie tym możesz również wystąpić do Pożyczkodawcy z wnioskiem o rolowanie.
- Windykacja -Negocjacja – jest to produkt, który umożliwia znalezienie rozwiązania na problemy z zachowaniem płynności finansowej i uniknięcie przekazania spraw do sądu, czego następstwem jest windykacja przez komornika.
Jeżeli jesteś zainteresowany korzystaniem z naszego serwisu, tylko 8 prostych kroków dzieli Cię od uzyskania pożyczki:


Krok 1
Wypełnij formularz rejestracyjny podając swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz posługiwał się w serwisie bilonko.pl.

Krok 2
Otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym Twoje konto w bilonko.pl.

Krok 3
Po aktywacji konta możesz zalogować się w naszym serwisie.

Krok 4
Po pierwszym zalogowaniu się uzupełnij swoje dane w PROFILU

Krok 5
Przeprowadź obowiązkowe weryfikacje. Dodatkowo możesz zamówić weryfikacje, które zwiększą Twój limit w naszym serwisie. Dodatkowe weryfikacje mogą przyczynić się do tego, że Pożyczkodawcy szybciej podejmą decyzje o inwestowaniu w Twoje aukcje. Pożyczkodawcy zwracają szczególną uwagę na weryfikacje takie jak: weryfikacja dochodu, weryfikacja zatrudnienia, weryfikacja tożsamości przez Notariusza, weryfikacja hipoteki. Przypominamy, że w/w weryfikacje nie są weryfikacjami obowiązkowymi.

Krok 6
Po przeprowadzeniu weryfikacji obowiązkowych takich jak: weryfikacja rachunku bankowego, weryfikacja telefonu komórkowego, weryfikacja dowodu osobistego, możesz już wystawiać aukcję.

Krok 7
Po sfinansowaniu się aukcji jesteś zobowiązany do zapłacenia kosztów należnych Operatorowi serwisu takich jak: prowizja i ubezpieczenie, jeżeli ubezpieczenie występowało w aukcji.

Krok 8
Po opłaceniu prowizji pożyczka zostaje uruchomiona na Twój rachunek bankowy.


Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Użytkownikiem to na tym etapie możesz dokonać rejestracji w serwisie bilonko.pl.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z nami.Zarejestruj się i zostań naszym Użytkownikiem