Jak inwestować?

Drogi Użytkowniku!

Inwestując w naszym serwisie możesz osiągnąć większy zysk niż na lokatach bankowych. Masz możliwość inwestowania w aukcje wystawione przez potencjalnych Pożyczkobiorców, na warunkach określonych przez Nich. W przypadku, gdy warunki określone przez Pożyczkobiorcę nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, możesz skorzystać z narzędzia umożliwiającego negocjacje warunków między Użytkownikami. Ponadto nasz serwis z myślą o Pożyczkodawcach przygotował produkt, który nazywa się „Oferty Pożyczkodawców”. Przy tym produkcie wystawiasz ofertę, w której sam określasz parametry pożyczki którą chcesz udzielić oraz weryfikacje, jakie wymagasz od potencjalnego Pożyczkobiorcy. Ważne! Mając na uwadze bezpieczeństwo inwestycji nasz serwis wprowadził szereg weryfikacji, które pozwolą na dokładniejsze sprawdzenie potencjalnego Pożyczkobiorcy. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na weryfikację zatrudnienia i weryfikację dochodu, weryfikację hipoteki oraz weryfikację tożsamości przez Notariusza, która naszym zdaniem jest jedną z najlepszych na rynku. Przy weryfikacji tożsamości przez Notariusza Użytkownik osobiście udaje się do kancelarii notarialnej i w obecności Notariusza podpisuje stosowny formularz weryfikacyjny. Dzięki tej weryfikacji mamy pewność, że Użytkownik istnieje i nie jest anonimowy. Nasz serwis proponuje również produkt jakim jest Giełda Wierzytelności. Na naszej Giełdzie każdy Pożyczkodawca może zbyć wierzytelności zarówno te, które powstały na serwisie bilonko.pl, jak również te, które powstały na skutek inwestycji na innych serwisach. Jeżeli jesteś zainteresowany korzystaniem z naszego serwisu, tylko 6 prostych kroków dzieli Cię od możliwości inwestowania w aukcje wystawione na naszym serwisie:


Krok 1
Wypełnij formularz rejestracyjny podając swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz posługiwał się w serwisie bilonko.pl.

Krok 2
Otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym Twoje konto w bilonko.pl.

Krok 3
Po aktywacji konta możesz zalogować się w naszym serwisie.

Krok 4
Po pierwszym zalogowaniu się uzupełnij swoje dane w PROFILU

Krok 5
Przeprowadź obowiązkową weryfikacje rachunku bankowego.

Krok 6
Po przeprowadzeniu weryfikacji obowiązkowej możesz już inwestować w aukcje wystawione na naszym serwisie.


Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Użytkownikiem to na tym etapie możesz dokonać rejestracji w serwisie bilonko.pl.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z nami.Zarejestruj się i zostań naszym Użytkownikiem